siliconpower
10 بهمن 1401 - 12:05

با طرح جدید فدراسیون تکواندو تحول بزرگی ایجاد خواهد شد

رئیس فدراسیون تکواندو با اشاره به برنامه هایی که برای تحول این فدراسیون در نظر گرفته است گفت: در بخشی از طرح جدید ما احکام کاغذی جای خود را به احکام دیجیتالی خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هادی ساعی در آیین رونمایی از طرح دیجیتال کارت فدراسیون تکواندو که امروز دوشنبه برگزار شد، با اشاره به جزئیات این طرح گفت: تکواندو جامعه آماری یک میلیون‌ نفری‌ دارد. البته می‌دانم تعداد این امار بیشتر است و خیلی ها که مسابقه نمی‌دهند و برای ارتقا کمربند تلاش نمی‌کنند، تاکنون در سامانه ثبت نام نکرده‌اند.

وی افزود: سازماندهی‌ رسمی تمامی اعضای خانواده تکواندو مهمترین راهبرد کارت دیجیتال‌ است. احکام کاغذی از این پس‌ جای خود را به احکام دیجیتالی می‌دهد که هزینه آن بسیار کمتر می‌شود و همچنین استعلام فوری خواهیم داشت. بحث‌ها و خدمات بانکی نیز وجود دارد.

رجایی‌پور مدیرعامل فردا بانک نیز، گفت: فردا بانک از سیستم‌های جدید بانکی است و این نوع بانک‌ها نوعی پوست اندازی‌ داشته و دیگر روش‌های سنتی را دنبال‌ نمی‌کند. می‌خواهیم‌ سرویس خاصی را به خانواده تکواندو ارائه دهیم و ارتباطات‌ و خدمات در این رشته، الکترونیکی‌ می‌شود. همه خدمات و سرویس‌ها با تلفن همراه قابل اجراست‌ و تسهیلات مختلفی نیز به خانواده تکواندو ارائه می‌شود.

در ادامه، ساعی گفت: ارسال این‌ کارت‌ها رایگان خواهد بود، بستر فنی در این کارت وجود دارد که مبلغ اندکی دریافت می‌شود و حق عضویت تنها یک مرتبه خواهد بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1007172