siliconpower
12 آذر 1401 - 14:22

انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه با ۳۸ فقره سرقت

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه با ۳۸ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از وقوع چند مورد سرقت در محله‌های مختلف شهر کرمانشاه و ارجاع پرونده‌ها به پلیس آگاهی استان کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده و کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی سردسته و ۲ عضو دیگر اعضای باند شدند و در عملیات‌هایی جداگانه آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۳۸ فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهر کرمانشاه اعتراف و عنوان کردند اموال مسروقه را به یک مالخر داده‌اند.

جاویدان با بیان اینکه فرد مالخر نیز در ادامه توسط مأموران پلیس آگاهی دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد، افزود: در بازرسی‌های انجام شده از مخفیگاه این فرد مقدار زیادی اموال مسروقه کشف شد.

وی همچنین از کشف و توقیف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و ۲ دستگاه موتورسیکلت متعلق به اعضای باند خبر داد و گفت: سارقان و مالخر دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ارزش سرقت‌های کشف شده توسط پلیس آگاهی را ۷۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: افراد مال باخته نیز می‌توانند برای شناسایی اموال خود به پلیس آگاهی استان واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 894865